Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Реквізити валютного рахунка для зарахування судового збору в іноземній валюті

 З 1 вересня 2015 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 22 травня 2015 року № 484-VIII.

         Відповідно до частини першої  статті 6 Закону України "Про судовий збір" (в редакції Закону України від 22 травня 2015 року № 484-VIII) за подання нерезидентами позовів, ціна яких визначається в іноземній валюті, судовий збір може сплачуватися нерезидентами в іноземній валюті з урахуванням офіційного курсу гривні до іноземної валюти, встановленого Національним банком України на день сплати.

Реквізити валютного рахунку для зарахування судового збору в іноземній валюті

-     Одержувач коштів (beneficiary): Державна казначейська служба України, Україна, 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6 (STATE TREASURY SERVICE OF UKRAINE, Ukraine, 01601, Kyiv, Bastionna str., 6);

-      Код ЄДРПОУ: 37567646;

-     Валютний рахунок одержувача коштів (account): № 25133012855000;

-    Банк отримувача коштів (beneficiary bank): Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України", Київ, Україна (JSC "THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE", Kyiv, Ukraine);

-         S.W.I.F.T.: EXBS UA UX;

-         Код банку: 322313

 Звертаємо увагу на те, що при оформленні платіжного доручення в іноземній валюті в полі "Деталі платежу" (Details of payment) необхідно вказати код класифікації доходів бюджету 22030101.

          Звертаємо увагу, що при оформленні платіжного доручення в іноземній валюті для сплати судового збору за подання заяви до Верховного Суду (Великої Палати, Касаційного адміністративного суду, Касаційного цивільного суду, Касаційного господарського суду) необхідно в полі "Деталі платежу" (Details of payment) вказати код класифікації доходів бюджету 22030102.

        Рекомендації щодо заповнення реквізиту "Призначення платежу" у розрахунковому документі на сплату судового збору в іноземній валюті

Рекомендації щодо заповнення реквізиту "Призначення платежу" у розрахунковому документі на сплату судового збору в іноземній валюті (приклад для Верховного Суду)

           Перелік банків-кореспондентів

           Перелік назв судів загальної юрисдикції, викладений українською та англійською мовами