Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Круглий стіл «Проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України»

12 лютого 2020, 14:00

12 лютого 2020 року о 14:00 відбудеться «круглий стіл» на тему «Проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України».

Організатор: Вища рада правосуддя.

Учасники: представники органів та установ системи правосуддя, наукової спільноти, міжнародні та національні експерти.

Місце проведення: зала № 2, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»), ІА «Укрінформ»

Питання до обговорення:

1. Відповідність Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 10 грудня 2019 року № 3407/0/15-19, вимогам чинного законодавства, міжнародно-правовим зобов’язанням України перед Радою Європи та Висновкам Венеціанської комісії.

2. Порядок проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відповідно до Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

3. Перспективи практичної реалізації Закону України від 16 жовтня 2019 року № 193-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» в розрізі звернення до Конституційного суду України.

4. Правовий статус Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у процедурі призначення, кваліфікаційного оцінювання, переведення, відрядження, добору суддів тощо в аспекті Закону України від 16 жовтня  2019 року № 193-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» та Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com

Контактний телефон: (044)  299-03-32

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ