Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Брифінг для ЗМІ «Конкурс до Вищого антикорупційного суду: підсумки спільних засідань ВККСУ та ГРМЕ з кандидатами на посади суддів»

28 січня 2019, 15:30

28 січня 2019 року о 15:30 відбудеться спільний брифінг Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова та Голови Громадської ради міжнародних експертів Сера Ентоні Хупера, присвячений завершенню спеціальних спільних засідань Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) та Громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ) в межах конкурсу до Вищого антикорупційного суду.

Проведення конкурсу на заміщення посад у найвищі державні органи  за вирішальної участі міжнародних експертів відбувається в Україні вперше. З 18 січня по 28 січня 2019 року ВККСУ та ГРМЕ  провели п’ять спеціальних спільних засідань, на яких розглядались питання про відповідність кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду критеріям доброчесності та професійності. Останнє, шосте засідання, відбудеться 28 січня 2019 року.

Під час брифінгу буде висвітлено:

- результати спільних засідань та портрет кандидата, що проходить до наступного етапу конкурсу до ВАКС;

- особливості наступного етапу конкурсу до ВАКС — дослідження досьє та співсебіди з кандидатами.

Місце проведення брифінгу: Вища кваліфікаційна комісія суддів України (м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9)

Дата проведення: 28 січня 2019 року;

Початок о 15.30.

Обов'язкова акредитація представників ЗМІ за такими контактами:

тел. (067) 247-06-30, е-mail: pvkksu@gmail.com

 

За повідомленням прес-служби ВККСУ