Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

09 січня 2019, 10:00

9 січня 2019 року відбудеться засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Порядок денний засідання:

1. Розгляд дисциплінарних справ:
1) стосовно судді апеляційного суду Донецької області ЛОПАТІНОЇ (СУПРУН) Марини Юріївни, відкритої за зверненням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
2) стосовно судді Нахімовського районного суду міста Севастополя КОТЕШКО Людмили Леонідівни, відкритої на підставі звернення Служби безпеки України.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)
3) стосовно судді Біляївського районного суду Одеської області ГОРЯЄВА Ігоря Миколайовича, відкритої за скаргою ТОВ «Сауспальм», поданою через адвоката Грекову Л.В.;
4) стосовно судді Горностаївського районного суду Херсонської області ШУМИЛА Олександра Миколайовича, відкритої за зверненням Горностаївського районного суду Херсонської області;
5) стосовно судді Вищого господарського суду України ПЛЮШКА Ігоря Анатолійовича, відкритої на підставі рішення Національного агентства з питань запобігання корупції.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)
6) стосовно судді господарського суду міста Києва БАРАНОВА Дмитра Олександровича, відкритої на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)
7) стосовно суддів Львівського апеляційного адміністративного суду КУРИЛЬЦЯ Андрія Романовича, МІКУЛИ Оксани Іванівни (нині – судді Восьмого апеляційного адміністративного суду), КУШНЕРИКА Мар’яна Петровича, відкритої за скаргою Скакун В.М.;
8) стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва НОВАКА Андрія Васильовича, відкритої за скаргою Осьмініної Г.М., поданою через адвоката Кравця Р.Ю.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

1) судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Гончарука В.М. стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області РЕБРИНИ Катерини Григорівни;

2) Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду УХАНЕНКА Сергія Анатолійовича;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
3) ТОВ «Спец-Електро», поданою через адвоката Харизму В.В. стосовно судді Макарівського районного суду Київської області МАЗКИ Наталії Броніславівни;
4) народного депутата України Добродомова Д.Є., Чепурного Т.В. стосовно судді Личаківського районного суду міста Львова ШЕРЕМЕТИ Галини Ігорівни;
5) Трощія О.С. стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська ЗОСИМЕНКО Світлани Георгіївни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)
6) Бунякової В.І. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
7) Дубіневича В.Л., Дубіневич М.І. стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська ВОЛОШИНА Євгена Валерійовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.) 
8) адвоката Вронського С.В. стосовно суддів Малиновського районного суду міста Одеси ІЩЕНКА Олександра Васильовича, КУЗЬМЕНКО Наталії Леонідівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
9) адвоката Пономаренка О.В. стосовно судді господарського суду міста Києва ЯРМАК Ольги Михайлівни;
10) Ковальського Б.В. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва АРСІРІЯ Руслана Олександровича;
11) Томащук Р.В. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ПОПРЕВИЧА Віктора Михайловича;
12) Довгаля О.С. стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ДРУЖИНІНА Костянтина Михайловича;
13) Вереші Р.В. стосовно судді Деснянського районного суду міста Чернігова ЛОГВІНОЇ Таїсії Валентинівни;
14) Хачхарджи І.Є. та селянського (фермерського) господарства «Афродіта» стосовно судді Мар’їнського районного суду Донецької області ЛІПЧАНСЬКОГО Сергія Миколайовича;
15) народного депутата України Безбаха Я.Я. стосовно судді Вишгородського районного суду Київської області БАЛИЧЕВОЇ Марини Борисівни;
16) Корнєвої Л.М. в частині стосовно суддів апеляційного суду Полтавської області (нині – судді Полтавського апеляційного суду) ПИЛИПЧУК Лідії Іванівни, ЧУМАК Олени Вікторівни;
17) адвоката Ящинського А.Л., що діє в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «Фенікс-Капітал», стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду СТРАТІЄНКО Людмили Василівни, ВРОНСЬКОЇ Ганни Олександрівни, ТКАЧА Ігоря Васильовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)
18) Прокуратури Черкаської області, адвоката Мельниченко А.М., Голуба П.О. стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкаси СТЕПАНЕНКА Олександра Михайловича; 
19) Ковтуна В.В. стосовно суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області БЕДЬО Василя Івановича, ДАНКА Віктора Йосиповича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
20) Романченка О.М. стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду ТІТОВА Олександра Миколайовича, суддів Харківського апеляційного адміністративного суду ЖИГИЛІЯ Сергія Павловича, ПЕРЦОВОЇ Тетяни Сергіївни, КУРИЛО Ліани Володимирівни, суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду ДАНИЛЕВИЧ Надії Андріївни, БЕВЗЕНКА Володимира Михайловича, ЖЕЛТОБРЮХ Ірини Леонтіївни; 
21) Клипача В.В. стосовно судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області ГАВРИЛОВА Віктора Анатолійовича; 
22) Ткаченко Т.А. стосовно судді Голопристанського районного суду Херсонської області СІЯНКА Віктора Миколайовича; 
23) Небельського Р.О. стосовно судді Тернопільського окружного адміністративного суду ДЕРЕХ Надії Володимирівни; 
24) Кропова А.В . стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЖЕНЕСКУ Елеонори Вячеславни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
3. Підтвердження скарги:
1) Гавриляка Р.М. на дії судді Франківського районного суду міста Львова ДЗЕНЬДЗЮРИ Степана Маркіяновича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
4. Різне.