Задати питання

Судова реформа, конфлікт інтересів, оцінювання суддів – очищення суддівського корпусу чи відволікання уваги громадськості

12 лютого 2016, 13:33

 15 лютого 2016 року о 12.30 в приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська, 18/5, м. Київ) відбудеться брифінг Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко щодо початку первинного оцінювання суддів та дотримання законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності суддів (судів загальної юрисдикції) та інших представників судової системи (голова та члени ВККС України, Голова Державної судової адміністрації України та його заступники) і як ці процеси пов'язані із реалізацією в Україні судової реформи.

Більш детальну інформацію про початок оцінювання суддів та запровадження контролю за дотриманням законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності суддів (судів загальної юрисдикції) та інших представників судової системи (голова та члени ВККС України, Голова Державної судової адміністрації України та його заступники), журналісти зможуть отримати під час брифінгу Голови Ради суддів України, судді Верховного Суду України Валентини Сімоненко, який відбудеться 15 лютого 2016 року о 12.30 в приміщенні Державної судової адміністрації України за адресою м. Київ, вул. Липська, 18/5.

Акредитація ЗМІ обов'язкова до 12 години за телефонами: /044/277-76-33,  /044/ 277-76-34,  або на електронну адресу pressoffice@court.gov.ua цілодобово.

Прес-центр судової влади