Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів ВККС розпочинає офіційну роботу

20 січня 2022, 10:32

21 січня 2022 року Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) розпочне офіційну роботу.

Перше офіційне засідання членів Конкурсної комісії відбудеться о 10:00 в приміщенні ВККС за адресою: місто Київ, вул. Генерала Шаповала, 9.

Конкурсна Комісія створена як допоміжний орган Вищої ради правосуддя для проведення конкурсного відбору і складення переліку кандидатів, які будуть призначені Вищою радою правосуддя членами ВККС. Підготовчу роботу для забезпечення старту офіційної діяльності із проведення конкурсного відбору Конкурсна комісія розпочала 19 листопада 2021 року.

Під час засідання буде обрано керівництво комісії, а також затверджено основні документи, що визначають проведення конкурсу, а саме Регламент Комісії, Положення про проведення конкурсу та Методологію оцінювання відповідності кандидатів критеріям доброчесності та професійної компетентності.

По закінченню засідання о 11:30 відбудеться прес-конференція для журналістів.

Під час прес-конференції буде висвітлено:

  • основні завдання Конкурсної комісії та строки проведення конкурсу
  • хто і чому увійшов до першого складу Конкурсної комісії
  • хто з правників зможе взяти участь у конкурсі
  • за якими критеріями відбуватиметься конкурс та чому його проведення є важливим для забезпечення доступу українців для правосуддя

Онлайн трансляція першого офіційного засідання Конкурсної комісії відбудеться на Офіційному сайті Вищої ради правосуддя та YouTube Каналі.

Акредитація представників ЗМІ для участі у засіданні та/або прес-конференції обов'язкова та здійснюється до 16:00 20 січня 2022 року шляхом:

  • надсилання заявки із зазначенням події (засідання та/чи прес-конференція) на e-mail: press@scom.org.ua або за тел. +380 67 224 14 58

Важливо: у зв'язку з карантинними обмеженнями участь в офіційному засіданні можлива для перших 10 заявників, участь у прес-конференції - для перших 20 заявників із розрахунку не більше однієї особи від одного ЗМІ (дві особи допускаються лише у разі необхідності допуску фотографа та/або оператора).

Важливо: при собі обов'язково мати сертифікат про вакцинацію або дійсний негативний антиген/ПЛР-тест. Просимо приходити в індивідуальних засобах захисту.

Вища рада правосуддя