Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Додано нові шаблони заяв електронного кабінету користувача підсистеми «Електронний суд»

08 вересня 2020, 14:56

До переліку шаблонів заяв електронного кабінету користувача підсистеми «Електронний суд» додано нові шаблони та внесено зміни до існуючих шаблонів:
Первинні заяви:
1. Універсальний шаблон «Позовна заява» (Цивільне судочинство, Господарське судочинство, Адміністративне судочинство);
2. Позовна заява про визнання неправомірним та скасувати рішення тендерного комітету (Адміністративне судочинство);
3. Позовна заява про скасування постанови по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (Адміністративне судочинство);
4. Заява про скасування тимчасового обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України (Цивільне судочинство).


Вторинні заяви:
1. Універсальний шаблон «Клопотання» (Цивільне судочинство, Господарське судочинство, Адміністративне судочинство, Кримінальне судочинство, Адміністративні правопорушення).


Внесено зміни до наступних шаблонів:
1. Заява про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду (Господарське судочинство) – змінено юрисдикцію суду;
2. Позовна заява про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення (Адміністративне судочинство) – додано крок «Інші учасники».
3. Позовна заява про оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі (Адміністративне судочинство) – додано крок «Інші учасники».
4. Позовна заява про стягнення заробітної плати за час затримки виконання рішення суду (Адміністративне судочинство) – змінено юрисдикцію суду.

Офіційна сторінка ДП ІСС "Електронний суд"