Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Вищий антикорсуд засудив ексдиректора держлісгоспу та його пособника

31 серпня 2020, 11:00

ВАКС ухвалив вирок, яким визнав винуватим екс-директора державного військового лісгоспу та його пособника в проханні і одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК) за погодження виділення земельної ділянки у Київській області поруч із р. Дніпро. Крім того, зазначені особи визнані винними в зловживанні впливом – обіцянці за надання неправомірної вигоди здійснити вплив на прийняття рішень іншими посадовими особами (ч. 2 ст. 369-2 КК).

Обвинувачення було пред’явлено за одержання неправомірної вигоди у великому розмірі – за ч. 3 ст. 368 та за зловживання впливом за ч. 2 ст. 369-2 КК.
Суд у вироку перекваліфікував дії обвинувачених із ч. 3 ст. 368 на ч. 1 ст. 368 КК, визнавши недоведеним повний розмір неправомірної вигоди та її розмежування на дві частини: першу, призначену директору лісгоспу та другу, яка призначалася за вплив на посадових осіб.

За сукупністю злочинів екс-директору лісгоспу судом призначено основне покарання – 4 роки позбавлення волі та додаткове покарання – позбавлення права обіймати певні посади 3 роки після відбуття основного. Громадянину призначено покарання 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади 2 роки.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційної палати ВАКС.

 

Вищий антикорупційний суд