Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВАКС продовжив строк дії обов’язків судді Міжгірського райсуду Закарпаття

24 липня 2020, 09:00

23 липня під час розгляду кримінального провадження за обвинуваченням судді Міжгірського районного суду Закарпатської області, колегія суддів Вищого антикорупційного суду розглянула та частково задовольнила клопотання прокурора САП щодо продовження обвинуваченому строку дії обов’язків, покладених на нього ухвалою слідчого судді ВАКС від 18 лютого 2020 року, продовжених ухвалами слідчого судді ВАКС від 14 квітня, 7 травня 2020 року та ухвалою ВАКС від 26 травня 200 року. Строк дії обов’язків – до 23 вересня 2020 року.

Обвинувачений зобов’язаний: прибувати до суду за кожною вимогою; не відлучатися із Закарпатської області без дозволу суду; повідомляти суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до органу досудового розслідування свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України.

Нагадаємо, суддю Міжгірського районного суду Закарпатської області обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Вищий антикорупційний суд