Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В трьох працівників Міжгірського районного суду Закарпатської області підтверджено COVID-19

18 червня 2020, 12:39

 У зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у трьох працівників  Міжгірського  районного суду Закарпатської області, наполегливо просимо учасників судових процесів та відвідувачів, участь яких у розгляді справ не є обов’язковою, утриматись від відвідування приміщення суду. З метою безпечного перебування в приміщенні суду 17 червня 2020 року  відповідними службами проведено дезінфекцію приміщень  суду, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з   хворими, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду.

Звертаємо увагу на те, що з метою дотримання високих стандартів прав людини, надання доступу до правосуддя та дотримання розумних строків,  Міжгірський районний суд Закарпатської області не припиняє здійснення судочинства. Однак, в умовах, що склались, рекомендуємо учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою,  звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом  із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами.

           Особам, які бажають звернутись до суду просимо  всі документи подавати до суду також у один з вищезазначених способів.

Наголошуємо, що  справи розглядатимуться у визначені раніше  час та дати. При цьому, звертаємо увагу на те, що адміністрацією суду вжито всіх заходів  для безпечного перебування  учасників зазначених справ у приміщенні суду (проведено дезінфекцію, забезпечено масковий режим працівників суду, тощо).

Крім цього, нагадуємо, що в суді діють обмеження, встановлені наказом Міжгірського районного суду Закарпатської області «Про запровадження додаткових заходів із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» від 20.03.2020 №01-04/34, згідно яких припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, не допускаються в приміщення суду та у судові засідання особи з явними ознаками респіраторних захворювань.

У випадку необхідності негайно ознайомитись з матеріалами судових справ інформуємо, що таке можливе в тому числі і в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві.

Зазначені обмеження встановлені з метою запобігання поширенню захворювання серед населення та безпеки громадян, а тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в суді.

За повідомленням пресслужби суду