Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Триває розгляд справи за фактом умисного заподіяння журналісту тілесних ушкоджень

02 червня 2020, 09:33

Судове засідання у справі за обвинуваченням в спричиненні умисного легкого тілесного ушкодження та в умисному заподіянні журналісту тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності призначено на 10:00  22 липня 2020 року в Бердянському міськрайонному суді Запорізької області.

Справа розглядається суддею Кошевою О.А.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером 310/2886/18.

Інформаційно: громадянин О. обвинувачується в тому, що  27 лютого 2018 року приблизно об 11:30 знаходячись в приміщенні виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області, діючи умисно, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин до потерпілого Ч., штовхнув його грудьми та плечем в груди та одразу наніс йому один удар кулаком лівої руки в живіт справа, чим спричинив йому легке тілесне ушкодження. Крім того, громадянин О. обвинувачується в тому, що 2 березня 2018 року приблизно об 11:20 годині в цеху Комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради, по вул. Софіївська, 111 в м. Бердянську, діючи умисно, усвідомлюючи, що потерпілий Д. є журналістом та здійснює законну професійну діяльність, наніс йому удар долонею правої руки по обличчю зліва, спричинивши потерпілому легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Обвинувачений помер 31 липня 2018 року. Ухвалою суду від 26 червня 2019 року кримінальне провадження за обвинуваченням громадянина О. у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 125 Кримінального кодексу України (спричинення умисного легкого тілесного ушкодження) закрито у зв`язку із відмовою потерпілого Ч. від обвинувачення. Продовжено розгляд кримінального провадження за обвинуваченням громадянина О. у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 345-1 Кримінального кодексу України (заподіяння журналісту тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності), для реабілітації обвинуваченого від пред'явленого обвинувачення.

 

За повідомленням прес-служби суду