Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Заводський районний суд обирає запобіжні заходи Миколаївським поліцейським, підозрюваним у побитті чоловіка

01 червня 2020, 16:34

01.06.2020 слідчим суддею Заводського районного суду міста Миколаєва Павловою Ж.П. розглянуті клопотання слідчого відділу слідчого управління ТУ ДБР розташованого у місті Миколаєві у кримінальному провадженні про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно начальника Вітовського ВП Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області та начальника сектору кримінальної поліції Вітовського ВП Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області , підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

За результатами розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно начальника Вітовського ВП Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області задоволено, до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави. Клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно начальника сектору кримінальної поліції Вітовського ВП Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області задоволено частково, до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначеним розміром застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 168160 грн.

Суд продовжує розгляд клопотань про обрання запобіжного заходу стосовно інших підозрюваних по даному кримінальному провадженню.

За повідомленням прес-служби суду