Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Деснянський районний суд міста Києва повідомляє щодо тимчасового припинення відправлення поштової кореспонденції

28 травня 2020, 12:34

Шановні учасники судових процесів, та відвідувачі суду!

У зв’язку із  відсутністю достатнього фінансування на 2020 рік та забезпечення поштовими марками, Деснянський районний суд міста Києва повідомляє, що відправка поштової кореспонденції суду з 28 травня 2020 року тимчасово припинена.  

 З метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань просимо використовувати сучасні альтернативні способи для отримання  повісток, повідомлень та іншої  інформації із суду,  в тому числі процесуальних документів (копій судових рішень, виконавчих листів тощо), а саме:

  • при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;
  • ознайомитись з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті  Деснянського районного суду міста Києва у розділі «Громадянам»: Списки судових  справ,  призначених до розгляду за посиланням: https://cutt.ly/WyD3GT4 ;
  • отримувати процесуальні документи  електронною поштою;
  • телефонувати до єдиного контакт-центру судової влади України за номером 0-800-501-492 (безкоштовно по всій території України);
  • отримувати процесуальні документи електронною поштою через підсистему «Електронний суд», для чого необхідно:
  1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі Судової влади України за посиланням https://id.court.gov.ua/.
  2. Для відображення справи у Вашому особистому електронному кабінеті необхідно через особистий електронний кабінет у підсистемі «Електронний суд» подати заяву про внесення даних РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи, в якій буде зазначений Ваш РНОКПП.

       Також при зверненні до суду прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку - офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів свої та інших учасників провадження.

      Про відновлення відправлення поштової кореспонденції буде повідомлено додатково.

 

За повідомленням прес-служби суду