Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВРП передбачила можливість ознайомлення з матеріалами дисциплінарних справ в онлайн-режимі

14 травня 2020, 16:27

Вища рада правосуддя внесла зміни до порядку надання справ (матеріалів) для ознайомлення учасниками дисциплінарного провадження. Доповненням до відповідної глави Регламенту ВРП відтепер передбачена можливість подання заяв про ознайомлення зі справами (матеріалами) на електронну адресу ВРП (e-zapyt@hcj.gov.ua) з використанням електронного цифрового підпису. Крім того, можна надіслати заяву засобами поштового зв’язку, долучивши до неї електронний носій інформації.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу, її повноваження відповідно до чинного законодавства. У заяві має бути вказана адреса заявника для листування та надсилання справи (матеріалу) у електронному вигляді. Перевірку електронного цифрового підпису здійснює управління документального забезпечення.

Справи (матеріали) будуть надаватися заявникам також в електронному вигляді: або надсилатися на електронну пошту, або передаватися на носії інформації, який був надісланий заявником поштовим зв’язком разом з заявою, або розміщуватися у хмарному сховищі з наданням дистанційного доступу до документів.

При цьому буде збережена конфіденційність  матеріалів, що не підлягають наданню, та персональних даних, які мають бути знеособлені.

 

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України