Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оштрафовано водія за перевезення пасажирів з порушенням правил карантину

05 травня 2020, 15:52

28 квітня 2020 року Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області притягнув до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину чоловіка, який здійснював міжобласне перевезення пасажирів.

Чоловікові доведеться сплатити штраф у розмірі 17000 грн.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, 7 квітня 2020 року громадянин Т. здійснював перевезення пасажирів у вигляді спеціального перевезення за маршрутом м.Калуш- м.Бачівськ, та перевозив чотири пасажири при цьому не мав дозволу від органів Національної поліції, чим порушив п. 2 п.п.9 Постанови Кабінету міністрів України №252 від 2 квітня 2020 року, за що передбачена відповідальність за статтею 44-3 КУпАП.

В судове засідання чоловік не прибув, про місце та час розгляду справи повідомлений належним чином.

Вина громадянина Т. у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП підтверджується доказами: протоколом про адміністративне правопорушення; письмовими поясненнями самого чоловіка, згідно яких не заперечував факту перевезення чотирьох пасажирів та відсутності у нього дозволу на перевезення пасажирів; письмовими поясненнями свідка, Цивільно-правовим договором, Дорожнім листом.

Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд прийшов до висновку, що громадянин Т. скоїв адміністративне правопорушення, передбачене статтею 44-3 КУпАП, яке полягає в порушенні правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами -  тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З огляду на обставини справи та особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, суд визнав винним громадянина Т. у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП, та призначив адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17000 (сімнадцять тисяч) гривень 00 копійок.

  Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua (справа №285/1419/20).

 

За повідомленням прес-служби суду