Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Дистанційне ознайомлення із матеріалами справи: роз'яснення суду

28 березня 2020, 12:19

У відповідь на численну кількість звернень стосовно ознайомлення з матеріалами справи під час дії карантину, керівництво Приморського районного суду повідомляє!

З метою запобігання виникненню та поширенню гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVD-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб Головою Приморського районного суду м. Одеси було видано Наказ «Про організацію роботи Приморського районного суду м. Одеси» від 16.03.2020 року №14/с. Відповідно до п. 1.4 Наказу, ознайомлення з матеріалами судової справи здійснюється в дистанційному режимі. Заяви про ознайомлення з матеріалами справи повинні надсилатись через електронну адресу (Електронний кабінет).

Відповідно до наказу ДСА України від 22.12.2018 №628 «Про проведення тестування підсистеми «Електронний суд» у місцевих та апеляційних судах функціонує підсистеми «Електронний суд» в тестовому режимі. Приймання та реєстрація процесуальних документів, надісланих з електронної пошти з доменним іменем «@mail.gov.ua» або з будь-яких інших доменних імен, судами не здійснюється.

Згідно з вимогами розділу XI Положення про автоматизовану систему документообігу суду, приймання та реєстрація надісланих до суду учасниками судового процесу процесуальних документів повинні здійснюватись з офіційних електронних адрес (Електронних кабінетів), які вони мають створити в Електронному суді, розміщеному за посиланням: https://cabinet.court.gov.ua, за умови попередньої реєстрації офіційної електронної адреси (Електронного кабінету) та з обов`язковим використанням такою особою власного електронного цифрового підпису, з метою обов’язкової ідентифікації за електронним цифровим підписом заявника, як учасника справи, або його представника (адвоката), задля виконання положень ст. 43 ЦПК, ст. 44 КАС та запобігання ознайомлення з матеріалами справи осіб, які в дійсності не є учасниками провадження.

Зверніть увагу! Для реєстрації на порталі «Електронний суд» необхідно мати електронний цифровий підпис. Детальна інформація та відео-інструкція за посиланнями: https://youtu.be/bD83fM28x3I та https://wiki.court.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=6848551

 

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України