Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ляшко позивається через виплату премій керівництву НАК «Нафтогаз України»

13 лютого 2020, 15:34

Олег Ляшко позивається до Кабінету Міністрів України та НАК «Нафтогаз України»  щодо виплати премій керівництву Компанії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Позивач – Олег Ляшко просить суд визнати протиправними дії Кабінету Міністрів України та НАК «Нафтогаз України», які полягають у встановленні та виплаті, на думку позивача, непоґрунтованих винагород (премій) керівництву НАК «Нафтогаз України» за перемогу у Стокгольмському арбітражі над ПАО «Газпром» і просить утриматись від вчинення дій по їх виплаті.

Окрім цього, позивач просить визнати протиправною бездіяльність Уряду, що полягає у незабезпеченні належного контролю за ефективністю управління НАК «Нафтогаз України»  у зв’язку із встановленням та виплатою відповідних винагород. Також Олег Ляшко просить ОАСК зобов’язати відповідачів вчинити дії по поверненню співробітниками Компанії цих винагород.

За повідомленням прес-служби суду