Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Екс-нардепу, підозрюваному у справі щодо заволодіння коштами під час приватизації заводу «Краян», обрано запобіжний захід

31 січня 2020, 18:05

Сьогодні, 31 січня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду обрала запобіжний захід народному депутатові VII скликання у вигляді застави в розмірі 15 млн 765 тис грн. Його підозрюють у заволодінні коштами з місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель ВАТ ХК «Краян».

Екснардеп підозрюється у діях, які кваліфіковано за частиною третьою статті 27, частиною п'ятою статті 191, частиною другою статті 15, частиною третьою статті 209 Кримінального кодексу України.
На нього також покладено додаткові обов’язки.

За версією слідства, екснардеп був ініціатором та організатором схеми щодо заволодіння понад 92 мільйонами гривень з бюджету Одеси.

Нагадаємо, 24 січня 2020 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили про підозру чотирьом учасникам – фактичним організаторам та контролерам схеми заволодіння 92 млн грн місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель ВАТ «ХК «Краян».
29 січня, ВАКС обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному – ексдепутату Кілійської районної ради Одещини у вигляді застави у сумі 420 400 гривень (https://hcac.court.gov.ua/hcac/pres-centr/news/877627/).

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

За повідомленням прес-служби суду