Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ВАКС обрав запобіжний захід високопосадовцю управління ДФС Одещини

23 січня 2020, 18:34

Сьогодні, 23 січня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду розглянула клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обрала запобіжний захід першому заступнику начальниці Державної фіскальної служби Одеської області у виді застави в розмірі 630 тис 600 гривень. Також підозрюваний зобов'язаний носити електронний засіб контролю (браслет).

На підозрюваного також покладено додаткові обов’язки: прибувати до детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого судді, суду на першу вимогу; не відлучатися з м. Одеса без дозволу детективів НАБУ або прокурорів САП у цьому кримінальному провадженні, або суду; повідомляти детективу НАБУ або прокурору САП про зміну свого місця проживання/місця роботи; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свої паспорти для виїзду за кордон та всі інші документи, що дають право виїзду з України. Термін дії обов'язків - до 12 березня 2020 року.

Нагадаємо, першого заступника начальниці управління ДФС Одещини підозрюють у наданні неправомірної вигоди, дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.
В.о. начальника ГУ ДФС Одещини та її першого заступника підозрюють у пропозиції та наданні 25 тис доларів США неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури. Відтак, прокуратура Одещини щомісячно мала отримувати неправомірну вигоду у розмірі 25 тис. доларів США. Натомість, за версією слідства, прокурор мав не перешкоджати протиправній діяльності працівників ДФС, пов’язаної із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За повідомленням прес-служби суду