Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області облаштовано кімнату для адвокатів та представників сторін

26 листопада 2019, 10:12

Господарський суд Івано-Франківської області приділяє значну увагу забезпеченню реалізації конституційних та процесуальних прав осіб, які звертаються до суду.

З метою забезпечення зручності виконання професійних обов’язків адвокатів та представників сторін, створення комфортних умов для ознайомлення з матеріалами справи, надання відвідувачам суду можливості своєчасної та якісної підготовки до судового засідання, судом облаштовано кімнату для адвокатів та представників сторін.

Кімната для адвокатів та представників сторін знаходиться на першому поверсі  суду у кабінеті №4 та відкрита для відвідувачів протягом усього робочого часу згідно розкладу роботи суду. Розташування кімнати біля канцелярії суду є зручним, адже відвідувачі одразу зможуть подати документи на реєстрацію. Кімната оснащена комп’ютерами, що дає можливість набрати потрібний текст або завантажити збережену інформацію зі з’ємного носія.

Відвідувачі мають можливість ознайомитись з матеріалами справи,  написати заяву та інше.

Крім того, в кабінеті №3 працівник суду надасть допомогу в доступі відвідувачам до інтернет ресурсів (законодавства, Єдиного державного реєстру судових рішень, веб-порталу «Судова влада України», офіційного веб-сайту суду) при ознайомленні з матеріалами справ та отриманні копій судових рішень.

Ми дбаємо про те, щоб  перебування у Господарському суді Івано-Франківської області було зручним та комфортним.

 

За повідомленням прес-служби суду