Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судом обрано запобіжний захід особам, які підозрюються у розкраданні та реалізації обладнання для військових літаків

08 листопада 2019, 14:06

  6 листопада 2019 року слідчим суддею Галицького районного суду міста Львова обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту начальнику обслуговування літаків та старшому інженеру інженерно-авіаційної служби, які підозрюються у привласненні військового майна, вчиненого в умовах особливого періоду, тобто, у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 410 Кримінального кодексу України.

  Разом з тим, слідчим суддею вирішено відсторонити вказаного начальника від займаної посади.

  Дані рішення слідчим суддею було прийняте з огляду на доведеність обґрунтованої підозри осіб у вчиненні злочину, наявність передбачених КПК України ризиків невиконання процесуальних обов’язків.

  Згідно даних органу досудового розслідування встановлено, що із однієї з військових частин у Київській області було викрадено комплектуючі та запасні деталі до літаків МіГ-29 для продажу.

  Зловмисники намагались збути продукцію представнику комерційної структури. Правоохоронці затримали фігурантів справи під час передачі підприємцю викраденого військового майна.

  Під час проведених обшуків помешкань та автомобілів, у зловмисників вилучено велику кількість запасних частин та комплектуючих до бойових літаків МіГ-29, а також гроші, одержані незаконним шляхом.

  Підозрюваним у вчиненні інкримінованого злочину, передбаченого частиною третьою статті 410 Кримінального кодексу України, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

 

За повідомленням прес-служби суду