Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Справа про перегляд прожиткового мінімуму на 2019 рік – суд оголосив перерву у підготовчому засіданні до 1 жовтня

11 вересня 2019, 13:26

10 вересня 2019 року відбулось підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києва у справі за позовом Станіслава Батрина до Кабінету Міністрів України щодо перегляду прожиткового мінімуму на 2019 рік.

Позивач просить суд визнати протиправними дії Уряду, яким не було проведено та, відповідно, не було враховано результати науково-громадської експертизи сформованих наборів продуктів харчування, продовольчих продуктів і послуг при встановленні розміру прожиткового мінімуму в Україні на 2019 рік. Серед інших вимог позову – зобов’язати КМУ встановити прожитковий мінімум на 2019 рік відповідно положень ЗУ «Про прожитковий мінімум» та ЗУ «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», розробити та подати на розгляд Верховної Ради України проект закону про внесення змін до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з урахуванням вищезгаданих вимог до прожиткового мінімуму.

З метою надання позивачеві часу для ознайомлення з відзивом на позов, що надійшов від відповідача, суд оголосив перерву у підготовчому засіданні до 1 жовтня 2019 року.

За повідомленням прес-служби суду