Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Південно-західний апеляційний господарський суд крокує в ногу з часом: інновації для відвідувачів

09 серпня 2019, 16:44

Ми постійно працюємо над вдосконаленням умов перебування відвідувачів у суді та намагаємось зробити їх максимально комфортними та зручними для кожного!

 

Комфортність користування судовими послугами.

В суді облаштовано кімнату для адвокатів та представників сторін, де забезпечені сприятливі умови для ознайомлення з матеріалами справи, підготовки до судового засідання. Приміщення оснащене комп’ютером з доступом до мережі Інтернет, що дає можливість віднайти потрібне судове рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень, переглянути відповідну статтю Закону або Кодексу, перевірити свою електронну пошту отримати та надіслати повідомлення. Кімната розташована на першому поверсі та відкрита для відвідувачів протягом усього робочого часу суду.

На базі суду працює кабінет медіації, де учасники процесу можуть врегулювати спір за допомогою професійного медіатора.

Наявні стенди з корисною інформацією (зразки процесуальних документів, ставки та реквізити для сплати судового збору тощо).

 

Зручність перебування відвідувачів суду.

Кожний має можливість скористатися безкоштовним високошвидкісним Інтернетом за технологією Wi-Fi.

В суді наявні станції для підзарядки гаджетів, термінал самообслуговування, банкомат, інформаційні екрани, книжковий кіоск, а також працює кафе-їдальня.

 

Суд в медіа просторі.

З метою максимально прозорого доступу суспільства до інформації про суд, підтримання відносин між судами і громадськістю функціонує сайт на веб-порталі «Судова влада», а також сторінка у соціальній мережі Facebook.

 

Доступність суду для людей з особливими потребами та інвалідністю.

Забезпечений безбар'єрний доступ людей з особливими потребами та інвалідністю: встановлена кнопка виклику персоналу суду для допомоги, звуковий метроном для полегшення орієнтації осіб з вадами зору, орієнтаційні таблички з шрифтом Брайля, побудовані пандуси, наявні паркувальні місця автотранспорту для людей з особливими потребами.

 

Просвітницька робота.

Ми дбаємо про правову освіту молоді, тому постійно організовуємо просвітницькі заходи для дітей різних вікових категорій (від учнів молодших класів до студентів) з метою виховання правової культури молодого покоління, набуття більш чіткого розуміння про суд та уявлення про професію судді.

Наші проекти: Модельні судові дебати, Дні відкритих дверей, Інтерактивні правові ігри, Благодійні заходи для вихованців дітей шкіл-інтернатів та інші.

 

Зворотній зв'язок.

В суді регулярно проводяться анонімні опитування відвідувачів суду щодо їх задоволеності роботою суду, якості надання судових послуг та рівня довіри до суду. Результати таких опитувань дають можливість виявити сильні та слабкі сторони в роботі та в подальшому врахувати їх задля вдосконалення.

 

Вказаний вище перелік не є вичерпним, адже ми постійно працюємо над побудовою нових комунікаційних стратегій задля забезпечення відкритості, доступності та прозорості у своїй діяльності.

А також ми готові розглянути і ваші пропозиції та ідеї щодо вдосконалення роботи суду! Ви можете анонімно написати нам у «Віртуальну скриньку» за посиланням: http://bit.ly/31pMzNQ. Чекаємо на ваші повідомлення!

     

                                                   

За повідомленням прес-служби суду