Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ТУ ДСА України в Вінницькій області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»

15 травня 2019, 18:01

В Територіальному управлінні ДСА України в Вінницькій області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності (Умови проведення конкурсу).

 

          Для участі у конкурсі Вам необхідно (особисто, поштою або через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС) надати наступні документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі);

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

3) письмову заяву, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копії  документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Примітка. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік, надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК.

          Документи для участі у конкурсі подаються до 18.00 год. 04 червня 2019 року включно. Конкурсний відбір відбуватиметься 11 червня 2019 року, початок о 10.00 год. за адресою: 21018, м. Вінниця, вул. Р.Скалецького, 17.

          Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: (0432) 52-47-29.