Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судді Голосіївського районного суду міста Києва пов'язують обстріл суду із своєю професійною діяльністю

13 березня 2019, 10:46

Голова Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Наталія Петрівна та суддя Мирошниченко Оксана Володимирівна повідомили Вищу раду правосуддя та Генеральну прокуратуру України про постріли та пошкодження приміщення суду внаслідок неправомірних дій невстановлених осіб та надіслали офіційне повідомлення про втручання у здійснення правосуддя.

Голова суду повідомляє, що в ніч на 12 березня 2019 року невідомі особи здійснили постріли у приміщення Голосіївського районного суду міста Києва, внаслідок чого були пошкоджені стіни та вікна двох службових кабінетів (№№26, 27) другого поверху суду.

Судді зазначили, що на місце події були викликані представники правоохоронних органів, які проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до пошкодження майна та з’ясовують обставини подій.

Суддя Мирошниченко О.В. зазначає, що постріли у тому числі були здійснені у вікно її службового кабінету.

Крім того суддя вказує, що у зв’язку із закінченням з червня 2018 року п’ятирічного терміну її повноважень як судді вона не відправляє правосуддя, однак вважає вказану подію тиском на суддів Голосіївського районного суду міста Києва.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Прес-центр судової влади України