Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Київський апеляційний суд взяв під варту у залі суду колишнього боксера Петра Очеретяного, підозрюваного у вбивстві, без можливості внесення застави

25 січня 2019, 12:19

24 січня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані прокурором та стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 січня 2019 року, якою задоволено клопотання слідчого та застосовано до підозрюваного Очеретяного П.В. запобіжній захід у вигляді тримання під вартою строком до 2 березня 2019 року включно із визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 600 000 гривень з покладенням на підозрюваного, у разі внесення застави, обов’язків, передбачених ч. 5 ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу прокурора задоволено, ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 січня 2019 року скасовано та постановлено нову, якою клопотання слідчого задоволено. Застосовано до підозрюваного Очеретяного П.В. запобіжній захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави строком до 2 березня 2019 року включно.

Очеретяного П.В. взято під варту у залі Київського апеляційного суду.

Нагадаємо, Очеретяний П.В. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України.

Фото: Цензор.НЕТ

За повідомленням прес-служби суду