Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судом визнано недійсними публічну закупівлю природного газу та договір постачання природного газу

21 листопада 2018, 15:22

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області від 25 жовтня 2018 року задоволено позов Керівника  Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області в інтересах держави в особі:     Городенківської районної ради Івано-Франківської області, Городенківської районної державної адміністрації  до відповідачів: Відділу освіти Городенківської районної державної адміністрації,   Товариства з обмеженою відповідальністю "Івано-Франківськгаз Збут",    про визнання недійсними публічної закупівлі природного газу та договору постачання природного газу.

 Суд при розгляді справи встановив наступне. Публічна закупівля природного газу проведена відділом освіти Городенківської районної державної адміністрації  шляхом переговорної процедури (скороченої).   В силу пункту 3 частини 2 статті 35 Закону "Про публічні закупівлі"  переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури. Відділом освіти не надано доказів виняткових обставин, що зумовили застосування переговорної процедури.

 Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області від 25.10.2018р. у справі № 909/545/18 можна ознайомитися за посиланням:  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77592635

 

 

За повідомленням прес-служби суду