Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді апеляційного суду Вінницької області виявили фальшиве судове рішення

15 листопада 2018, 11:28

Судді апеляційного суду Вінницької області Денишенко Тамара Олександрівна, Медяний Володимир Михайлович та Береговий Олександр Юрійович повідомляють про фальшування судового рішення невстановленою особою

Колегія суддів повідомила, що 7 листопада 2018 року було отримано інформацію про існування копії постанови апеляційного суду Вінницької області від 18 жовтня 2018 року за позовом про визнання особи такою, що втратила право користуватися житлом.

Як вказано в повідомленні, зазначена постанова нібито ухвалена колегією суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області у складі суддів Денишенко Т.О., Медяного В.М. та Берегового О.Ю.

Однак колегія суддів наголошує, що цивільна справа в апеляційному порядку не переглядалася, до апеляційного суду не направлялася, а провадження за вказаним номером стосується іншої цивільної справи.

На копії постанови апеляційного суду від 18 жовтня 2018 року містяться відтиск печатки апеляційного суду та підпис невстановленої особи, яка затвердила вказану копію документа, оригіналу якого, як вважають судді, не існує.

Денишенко Т.О., Медяний В.М. та Береговий О.Ю. стверджують про безсумнівний, на їхню думку, факт фальшування судового рішення невстановленою особою, що свідчить про втручання у здійснення ними правосуддя та має ознаки кримінального правопорушення.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддями фактів та ухвалено відповідне рішення.

 

Прес-центр судової влади України