Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд захистив право інтелектуальної власності на бренд «New-York-Street-Ріzzа»

06 листопада 2018, 11:34

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області  від 11.10.2018  позовні вимоги ТОВ "Нью-Йорк Франшиза" до ФОП Волошанського В.Ю. про захист права інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг, стягнення заборгованості та штрафних санкцій в сумі 134717,75 грн  задоволено.  Зобов’язано підприємця не здійснювати будь-яке використання знаку для товарів і послуг торгової марки «New-York-Street-Ріzzа у господарській діяльності без дозволу ТОВ "Нью-Йорк Франшиза", зняти вивіски та рекламу на яких використовується торгова марка,  припинити використання основного асортименту товарів, обладнання, уніформи, посуду, що використовується відповідачем   у своїй господарській діяльності під брендом торгової марки , привести приміщення до такого стану, щоб споживач не асоціював це приміщення з Франчайзинговою мережею "New-York-Street-Pizza" .

Судом встановлено, що внаслідок неналежного виконання умов договору комерційної концесії (франчайзингу) підприємець  з травня 2017 року не  надавав звіт про щомісячний валовий дохід , не здійснював сплату роялті, а також не виконав письмових вимог позивача по сплаті боргу та не дотримався умов порядку припинення договору та його наслідків. Враховуючи вищезазначені обставини суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та визнання їх такими що підлягають задоволенню. 

Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області від 11.10.2018р. у справі № 909/607/18 можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/77183012

 

За повідомленням прес-служби суду