Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Засуджено викладача, який навчав не тому, що треба

22 жовтня 2018, 11:57

На початку березня 2016 року викладач фізкультури Путивльського педагогічного коледжу запропонував учню цього ж навчального закладу (на даний час останнього вже засудженого вироком Липоводолинського районного суду Сумської області від 22 червня 2016 року за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України), вчиняти крадіжки з метою збагачення, на що останній погодився.

Однієї ночі вони приїхали на автомобілі викладача в село Липова Долина Сумської області з метою вчинення крадіжки майна з кіосків, які знаходяться на ринковій площі вказаного населеного пункту заздалегідь підготувавши металеву фомку, викрутку, дві маски чорного кольору (балаклави), пилку по металу. Та ще,  для самозахисту «учень» взяв пневматичний пістолет «KWS» чорного кольору.  За допомогою металевої фомки зірвали навісний замок на кіоску, підняли металевий захисний щит, який прикривав вхідні двері та проникли в середину. З кіоску вчитель та учень викрали промислових товарів на загальну суму 4639 гривень, якими розпорядились на власний розсуд.

 Наступної ночі, за вже розробленим планом, здійснили крадіжку з іншого кіоску на загальну суму 5460 гривень.

 Суд, оцінивши зібрані по справі докази, прийшов  до висновку, що вина чоловіка у вчиненому повністю доведена і його дії  кваліфіковано за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене за попередньою змовою групою осіб, повторно, з проникненням в інше приміщення.

До обставин, які пом’якшують покарання, суд відніс щире каяття та відшкодування завданих збитків потерпілим. Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 4 (чотири) роки  з іспитовим строком 3 (три) роки.

Справу розглядала суддя     Євлах О.О.

В єдиному державному реєстрі судових рішень Справа № 581/559/18

 

За повідомленням прес-служби суду