Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Розпочато процедуру припинення Білогірського районного суду Хмельницької області як юридичної особи в результаті реорганізації (злиття)  

11 жовтня 2018, 15:38

        Розпочато процедуру припинення Білогірського районного суду Хмельницької області як юридичної особи в результаті реорганізації (злиття).

      Відповідно до Указу Президента України №451/2017 від 29.12.2017 року та наказу Державної судової адміністрації України № 455 від 06.09.2018 року розпочато процедуру припинення діяльності в результаті реорганізації у встановленому законом порядку Білогірського районного суду Хмельницької області.

       На виконання вимог статті 105 Цивільного кодексу України на сайті Міністерства юстиції України буде оприлюднено повідомлення про рішення щодо припинення Білогірського районного суду Хмельницької області як юридичної особи в результаті реорганізації.

        У Білогірському районному суді Хмельницької області утворено комісію з реорганізації (злиття), якою буде здійснено усі необхідні заходи з реорганізації (злиття) суду. Строк пред'явлення вимог кредиторів -до 24.03.2019 року.

      Додатково повідомляємо, що відповідно до частини шостої статті 147 та пункту 3 розділу ХІІ Закону України «Про  судоустрій і статус суддів»Білогірський районний суд Хмельницької  області продовжує здійснювати свої повноваження до утворення та початку діяльності Ізяславського окружного суду - у Ізяславському, Теофіпольському та Білогірському районах Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Ізяславського районного суду, Теофіпольського районного суду  та Білогірського районного суду Хмельницької області.

 

За повідомленням прес-служби суду