Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обрано запобіжний захід особам, які підозрюються в нападі на сім’ю фермера

26 вересня 2018, 12:53

24 вересня 2018 року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області надійшли клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чотирьом особам, яким повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.15 п. 1, 5, 12 ст.115 КК України.

Так, вказаним особам повідомлено про підозру про те, що вони в ніч з 21 на 22 вересня намагалися спалити будинок одного з фермерів Вознесенського району, де крім нього були дружина і двоє дітей. Нападники були затримані потерпілим за участю членів громадської організації «Агрозахист» та поліції.

Клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою трьом підозрюваним були задоволені ухвалами слідчого судді Висоцької Г.А.

На ухвали слідчого судді можуть бути подані апеляційні скарги безпосередньо до апеляційного суду Миколаївської області протягом п’яти днів з дня їх проголошення.

Розгляд клопотань відносно одного підозрюваного відбувався у відкритому судовому засіданні, відносно двох – у закритому судовому засіданні на підставі клопотання захисту.

Розгляд клопотання відносно одного підозрюваного було відкладено через стан його здоров’я, зумовлений наявністю тілесних ушкоджень, які скоріш за все були отримані ним під час затримання.

Під час розгляду клопотань були присутні представники громадськості та преси.

Суддя-спікер Зубар Н.Б.