Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обрано запобіжний захід адвокату, що «шантажував» суддю

27 серпня 2018, 17:59

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду   обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту  адвокату, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання  функцій держави, поєднане з  вимаганням такої вигоди).

Адвокат підозрюється у тому, що вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі понад 50 000 грн. у одного із суддів Хмельниччини  за нібито вплив на члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для закриття дисциплінарного провадження стосовно судді,  відкликання з розгляду його скарг на суддю з Громадської ради доброчесності з метою в подальшому безперешкодного проходження  суддею переатестації на відповідність займаній посаді судді та подальшого перепризначення його на посаду.

Санкція ч. 3 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна,  даний злочини є тяжким.

Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що підозрюваний  раніше не судимий, має постійне місце проживання, роботи, тобто має міцні соціальні зв’язки.

 

За повідомленням прес-служби суду