Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

20 серпня 2018 року продовжиться розгляд справи стосовно керівника благодійного фонду, обвинуваченого у зловживанні повноваженнями (з відеосюжетом)

10 серпня 2018, 16:26

10 серпня 2018 року, у зв’язку із закінченням відведеного процесуального часу, відкладено розгляд кримінального провадження відносно керівника Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області «Соцінвест». Особа обвинувачується у зловживанні повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 КК України).

Наступне відкрите судове засідання відбудеться 20 серпня 2018 року о 09 год. 30 хв.

Головуючий суддя – Сибільов О.В.

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 591/749/18.

Відеосюжет телеканалу UA: СУМИ можна переглянути за посиланням: http://tv.sumy.ua/u-spravi-kerivnyka-sotsinvestu-storona-obvynuvachennya-podala-dokazy-do-sudu/

Інформаційно: у ході слідства встановлено, що благодійному фонду «Соцінвест» безоплатно надано для використання у благодійних цілях 123 транспортні засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані. Відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому обвинувачений зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі до бюджету.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоди державним інтересам у вигляді неможливості надання соціально-незахищеній, малозабезпеченій категорії громадян та людям з інвалідністю транспортних засобів, а також ненадходження податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету на загальну суму 1664172,45 грн.

 

За повідомленням прес-служби суду