Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд відмовив у задоволенні вимог у позові про захист гідності, честі та ділової репутації за висловлювання, викладені у соціальній мережі Facebook

08 серпня 2018, 17:03

       Самарським районним судом м. Дніпропетровська ухвалено рішення по цивільній справі за позовом гр. Б про захист гідності, честі та ділової репутації особи у зв’язку з висловлюваннями у соціальній мережі Facebook.

        Нагадаю, що позивач Б., завуч однієї зі шкіл м. Дніпра,  звернулась до суду з позовом за захистом порушених прав у зв’язку з поширенням інформації  щодо неї на сторінці відкритої загальнодоступної групи у соціальній мережі Facebook. Позивач вважає це «травлею» і вимагає притягнути відповідачів до відповідальності, визнати інформацію, яка принижує гідність, честь та ділову репутацію, недостовірною та зобов’язати відповідача спростувати її у спосіб, яким вона була поширена. Одним з відповідачів є колега позивача - вчитель.

       В заключному слові сторони та їх представники ще раз переконували суд у своїй правоті.

      Дослідивши усі докази по справі, заслухавши сторони та їх представників, свідків  суд відмовив повністю у задоволенні позову гр. Б.

      З повним текстом рішення можна буде ознайомитись через 10 днів з моменту оголошення вступної та резолютивної частини.

 

За повідомленням прес-служби суду