ВККСУ рекомендувала призначити на посади 85 суддів, у яких закінчився строк повноважень

05 червня 2018, 16:08

5 червня 2018 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалось питання про рекомендування для призначення на посади суддів.

Відповідність займаній посаді судді, якого призначено на посаду строком на п’ять років до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», має бути оцінена в порядку, встановленому законом.

Рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року призначено кваліфікаційне оцінювання 999 суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді.

Ураховуючи результати кваліфікаційного оцінювання судді на відповідність займаній посаді, Комісією рекомендовано для призначення:

  1. Анісімова Олега Валерійовича на посаду судді Чернівецького окружного адміністративного суду.
  2. Аріт Карину Володимирівну на посаду судді господарського суду Харківської області.
  3. Бабич Анжеліку Миколаївну на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду.
  4. Бернаду Євгена Валерійовича на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області.
  5. Бутенка Дмитра Володимировича на посаду судді Липоводолинського районного суду Сумської області.
  6. Волошину Надію Василівну на посаду судді Менського районного суду Чернігівської області.
  7. Вольську-Тонієвич Олесю Вікторівну на посаду судді Першотравневого районного суду міста Чернівці.
  8. Гаврилюк Тетяну Володимирівну на посаду судді Ямпільського районного суду Вінницької області.
  9. Гайду Ганну Володимирівну на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області.
  10. Галич Ольгу Пилипівну на посаду судді Біляївського районного суду Одеської області.
  11. Галіяна Ігоря Михайловича на посаду судді Монастириського районного суду Тернопільської області.
  12. Герчаківську Ольгу Ярославівну на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.
  13. Гершкула Ігоря Миколайовича на посаду судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області.
  14. Головатого Андрія Павловича на посаду судді Миколаївського районного суду Львівської області.
  15. Гончарук-Аліфанову Ольгу Юріївну на посаду судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області.
  16. Григорчака Юрія Петровича на посаду судді Глибоцького районного суду Чернівецької області.
  17. Грицаєнко Олену Леонідівну на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду.
  18. Гудзенко Ярославу Олександрівну на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  19. Демитор (Віятик) Наталію Володимирівну на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
  20. Дуляницьку Світлану Мефодіївну на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
  21. Єпішина Юрія Миколайовича на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області.
  22. Заголдну Яну Володимирівну на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  23. Златіна Станіслава Вікторовича на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду.
  24. Казарцеву Валерію Вадимівну на посаду судді господарського суду Харківської області.
  25. Карпинську Наталю Михайлівну на посаду судді Городнянського районного суду Чернігівської області.
  26. Качура Андрія Михайловича на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  27. Кідибу Тетяну Олександрівну на посаду судді Локачинського районного суду Волинської області.
  28. Кіся Дмитра Петровича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова.
  29. Козачок Ірину Сергіївну на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду.
  30. Коновода Олександра Володимировича на посаду судді Хорольського районного суду Полтавської області.
  31. Кононенко Тетяну Олександрівну на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  32. Косенко Альону Василівну на посаду судді Макарівського районного суду Київської області.
  33. Куценка Михайла Олександровича на посаду судді Енергодарського міського суду Запорізької області.
  34. Марчука Олега Леонідовича на посаду судді Васильківського міськрайонного суду Київської області.
  35. Маслія Ігоря Володимировича на посаду судді господарського суду Вінницької області.
  36. Маслоід Олену Степанівну на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
  37. Матущака Вадіма Вікторовича на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду.
  38. Медведєва Костянтина Вікторовича на посаду судді Васильківського міськрайонного суду Київської області.
  39. Михайлову Анну Володимирівну на посаду судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя.
  40. Мицака Мар’яна Степановича на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  41. Мілєву Ірину Вікторівну на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  42. Мінаєву Катерину Володимирівну на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
  43. Мінгазова Романа Віаміновича на посаду судді Запорізького районного суду Запорізької області.
  44. Нікітіна Володимира Володимировича на посаду судді Запорізького районного суду Запорізької області.
  45. Новікову (Шару) Інну Вячеславівну на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
  46. Обору Зоряну Богданівну на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  47. Огороднік Діну Миколаївну на посаду судді господарського суду Донецької області.
  48. Оленчука Івана Вікторовича на посаду судді Новоселицького районного суду Чернівецької області.
  49. Опанасюка Ігоря Олександровича на посаду судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області.
  50. Осадчу Аліну Миколаївну на посаду судді господарського суду Донецької області.
  51. Отупор Катерину Миколаївну на посаду судді Дубровицького районного суду Рівненської області.
  52. Павленка Євгена Валерійовича на посаду судді господарського суду міста Києва.
  53. Павлійчук Анастасію Вікторівну на посаду судді Глобинського районного суду Полтавської області.
  54. Пашкевич Ірину Олександрівну на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  55. Пекного Антона Станіславовича на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду.
  56. Перекопського Миколу Миколайовича на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  57. Польську Мирославу Василівну на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.
  58. Полякову Крістіну Вікторівну на посаду судді господарського суду міста Києва.
  59. Пономаренко Тетяну Олександрівну на посаду судді господарського суду Харківської області.
  60. Попова Михайла Савелійовича на посаду судді Карлівського районного суду Полтавської області.
  61. Присяжнюк Людмилу Миколаївну на посаду судді Луцького міськрайонного суду Волинської області.
  62. Робак Марину Володимирівну на посаду судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області.
  63. Рябцеву Марію Сергіївну на посаду судді Суворовського районного суду міста Херсона (ліквідовано).
  64. Рядчу Тетяну Іванівну на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області.
  65. Свистун Оксану Миколаївну на посаду судді Ратнівського районного суду Волинської області.
  66. Свояка Дмитра Віталійовича на посаду судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області.
  67. Сидорчука Олександра Михайловича на посаду судді Шосткинського міськрайонного суду Сумської області.
  68. Сіпаку Андрія Васильовича на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
  69. Скраль Тетяну Василівну на посаду судді Закарпатського окружного адміністративного суду.
  70. Смокович Віру Іванівну на посаду судді Волинського окружного адміністративного суду.
  71. Старокожка Володимира Петровича на посаду судді Хорольського районного суду Полтавської області.
  72. Стефанів Тетяну Василівну на посаду судді господарського суду Івано-Франківської області.
  73. Строгого Ігоря Леонідовича на посаду судді Шаргородського районного суду Вінницької області.
  74. Тварковського Анатолія Анатолійовича на посаду судді господарського суду Вінницької області.
  75. Тихонова Іллю Володимировича на посаду судді Луганського окружного адміністративного суду.
  76. Токмілову Любов Миколаївну на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду.
  77. Уварову Юлію Валеріївну на посаду судді Богодухівського районного суду Харківської області.
  78. Ус Олену Володимирівну на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області.
  79. Федулеєву Юлію Олександрівну на посаду судді Київського районного суду міста Одеси.
  80. Хоростіля Романа Володимировича на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.
  81. Чепурного Олександра Петровича на посаду судді Драбівського районного суду Черкаської області.
  82. Шевиріну (Мармилову) Тетяну Дмитрівну на посаду судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області.
  83. Юдіну Світлану Геннадіївну на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  84. Яремчука Костянтина Олександровича на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
  85. Яремчука Юрія Олександровича на посаду судді господарського суду Вінницької області.

За повідомленням прес-служби ВККСУ