Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Хмельницьким міськрайонним судом взято під варту підполковника поліції, що підозрюється в отриманні неправомірної вигоди

22 травня 2018, 09:41

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою  підполковнику поліції, заступнику начальника – начальнику СВ  Кам’янець - Подільського ВП ГУ НП в Хмельницької області, що підозрюється в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 2500 дол. США за вжиття заходів щодо закриття  кримінального провадження  та не  притягнення певних осіб  до відповідальності  (ч. 3 ст. 368 КК України) .

Так, чоловік підозрюється в тому, що будучи службовою особою, яка  займає відповідальне становище зустрівся  зі свідком в межах одного із кримінальних проваджень, що перебувають в провадженні слідчого СВ  Кам’янець - Подільського ВП ГУ НП в Хмельницької області та повідомив про необхідність надати йому 2500 дол. США  за невжиття заходів щодо притягнення до відповідальності дану особу та його співслужбовців.  Кошти підозрюваним було отримано  в приміщенні Відділу Поліції.

Одночасно слідчим суддею визначено розмір застави в розмірі  понад 350 000 грн.

Санкція ч.3 ст.368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк   до 10  років з позбавленням права обіймати певні посади.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті за посиланням: http://kmm.km.court.gov.ua/sud2218/  або ж у мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/kmm.km.court.gov.ua/ Telegram.

 

За повідомленням прес-служби суду