Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Зарічному районному суді м. Суми проведено правовий квест (із відеосюжетом)

14 травня 2018, 15:31

16 –та година п’ятниці 11 травня 2018 року. Робочий день закінчився, але в стінах Зарічного районного суду м. Суми шумно та гамірно.

Цього дня у Зарічному районному суді м. Суми спільно з Громадською організацією «Бюро правничих комунікацій» проведено правову квест-гру «Захисти свої права у суді».

Учасниками змагання стали студенти Сумського національного аграрного університету та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які й сформували 2 команди.

Розпочався квест в історичному центрі міста Суми – біля Альтанки. З вітальним словом до учасників звернулася керівник апарату суду Алла Шевченко, роз’яснила основні правила гри та побажала успіху кожній команді, цікаво і змістовно провести час.

Першим завданням для обох команд було знайти приміщення суду, користуючись спеціальною картою.

На своєму шляху кожна команда отримувала додаткові підказки та справившись із одним завданням – переходила до виконання наступного.    

Використовуючи на практиці здобуті у навчанні теоретичні знання, студенти-правники повинні були скласти та подати позовну заяву, вірно розрахувати судовий збір. На завершення квесту учасників очікувало завдання зі складення пазлів «Хто є хто в залі суду». Виконуючи завдання квесту, студенти не просто розв’язували завдання із правової тематики, а безпосередньо знайомились із роботою суду, і таким чином закріплювали свої теоретичні знання.

Метою проведеного заходу є підвищення рівня правової культури молодого покоління, пропагування доступності суду, підвищення рівня обізнаності молоді з роботою суду. А щира цікавість, палаючі очі та активність юного покоління під час унікального простору спілкування у форматі квесту засвідчила, що мету заходу досягнуто.

Обидві команди виявилися дуже кмітливими та спритними, справилися з усіма завданнями та успішно пройшли весь маршрут квесту. Фінішували команди з розривом у декілька хвилин, але спритнішими виявилися студенти Сумського національного аграрного університету, які й стали переможцями правового квесту.

По завершенню квест-гри переможців та учасників нагороджено грамотами та солодкими подарунками.

Під час підведення підсумків даного заходу зі студентами спілкувалася голова суду Ганна Шелєхова, яка подякувала студентам за активну участь у правовій квест-грі в стінах Зарічного районного суду м. Суми. Також голова суду наголосила, що робота юриста дуже цікава, але вимагає щоденного навчання та постійного підвищення власного рівня кваліфікації. Ганна Шелєхова в своєму виступі закликала студентів відповідально ставитися до навчання аби в майбутньому бути професіоналами високого рівня.

Сподіваємось, що гості заходу крім гарного настрою, можливості продемонструвати свої знання та вміння на практиці, змогли відчути себе справжніми позивачами у справі, які відстоють свої порушені права в суді.

Відеосюжет можна переглянути на телеканалі UA:Суми за посиланням: http://tv.sumy.ua/sumski-studenty-yurysty-provely-kvest-u-sudi/.

   

За повідомленням прес-служби суду