Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Брейн-ринг для школярів « Суд – невід’ємний атрибут демократичної держави »

11 травня 2018, 12:16

10 травня 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 м. Житомира школярі змагались у вправності на судову тематику під час гри «Брейн-ринг».

Мета заходу – формування знань щодо правосуддя, прав людини та механізмів їхнього захисту в учнів середнього шкільного віку, підвищення правової культури громадян.

Правовий захід проведено прес-секретарем Житомирського апеляційного адміністративного суду Л.Кордон на запрошення школи в рамках виховної години для учнів 9-А класу.

Під час заходу для підростаючого покоління було продемонстровано символи судової влади, проведено «мозковий штурм» щодо правової освіченості школярів у формі гри, запропоновано дискусію щодо реалізації прав людини у суді, перевірено рівень засвоєння набутих знань, а також влаштовано невелику фотосесію для бажаючих приміряти обов’язкові атрибути судді.

Подібні зустрічі школярі сприймають охоче, адже за їх результатами у молоді формується необхідна мотивація до вивчення основ правової компетентності у розрізі сучасних суспільних викликів.

За повідомленням прес-служби суду