Задати питання Задати питання

Дев’яносто п’ять суддів, у яких закінчився строк повноважень, рекомендовано для призначення на посаду судді відповідного суду

08 травня 2018, 09:03

07 травня 2018 року відбулося засідання Комісії у пленарному складі.

Згідно з пунктом 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України повноваження суддів, призначених на посаду строком на п’ять років, припиняються із закінченням строку, на який їх було призначено. Такі судді можуть бути призначені на посаду судді в порядку, визначеному законом.           

Відповідність займаній посаді судді, якого призначено на посаду строком на п’ять років до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», має бути оцінена в порядку, встановленому законом.

Рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року № 106\зп-17 призначено кваліфікаційне оцінювання 999 суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді.

Ураховуючи результати кваліфікаційного оцінювання судді на відповідність займаній посаді, Комісією рекомендовано для призначення на посаду судді:

  1. Адаховську Віру Сергіївну, на посаду судді господарського суду Миколаївської області.
  2. Аканова Олега Олеговича, на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду.
  3. Андрійчук Оксану Василівну, на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  4. Артоуз Олесю Олександрівну, на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
  5. Бабій Ольгу Михайлівну, на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.
  6. Березюк (Головко) Неонілу Петрівну, на посаду судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.
  7. Богоноса Михайла Богдановича, на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
  8. Бокову Юлію Валеріївну, на посаду судді господарського суду Донецької області.
  9. Болдирєву Уляну Миколаївну, на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  10. Врону Анну Олегівну, на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  11. Гайдича Романа Михайловича, на посаду судді Городенківського районного суду Івано-Франківської області.
  12. Галигу Ірину Олександрівну, на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва.
  13. Галиш Іванну Богданівну, на посаду судді Старосинявського районного суду Хмельницької області.
  14. Галінську Вікторію Валеріївну, на посаду судді Рівненського міського суду Рівненської області.
  15. Гебеша Сергія Антонійовича, на посаду судді Закарпатського окружного адміністративного суду.
  16. Годік Лесю Сергіївну, на посаду судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області.
  17. Горобцову Ярославу Володимирівну, на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;
  18. Горплюка Андрія Миколайовича, на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  19. Гудзенко Валентину Леонідівну, на посаду судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області.
  20. Данік Яну Іванівну, на посаду судді Путивльського районного суду Сумської області.
  21. Демідову Поліну Віталіївну, на посаду судді господарського суду Донецької області.
  22. Дідек Марію Богданівну, на посаду судді Полонського районного суду Хмельницької області.
  23. Дмитрієва В'ячеслава Станіславовича, на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду.
  24. Домбровську (Яремій) Галину Володимирівну, на посаду судді  Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.
  25. Дочинця Сергія Івановича, на посаду судді Вугледарського міського суду Донецької області.
  26. Дюміну (Чемодурову) Наталію Олександрівну, на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області.
  27. Євтюшенкову Вікторію Іванівну, на посаду судді Роменського міськрайонного суду Сумської області.
  28. Ємельянову Ольгу Олександрівну, на посаду судді господарського суду Харківської області.
  29. Єрьоміну Ольгу Володимирівну, на посаду судді Сахновщинського районного суду Харківської області.
  30. Жиляєва Євгенія Михайловича, на посаду судді господарського суду Харківської області.
  31. Жмудь Вікторію Олексіївну, на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва.
  32. Жук Миколу Вікторовича, на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва.
  33. Залеську Антоніну Олександрівну, на посаду судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області.
  34. Замченко Анну Олександрівну, на посаду судді Білопільського районного суду Сумської області.
  35. Ігнатенко (Васильківську) Тетяну Валеріївну, на посаду судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області;
  36. Ільяшевич Ольгу Віталіївну, на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області.
  37. Іщук Тетяну Павлівну, на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області.
  38. Капцову Тетяну Петрівну, на посаду судді господарського суду міста Києва.
  39. Квєтку Іванну Анатоліївну, на посаду судді Снігурівського районного суду Миколаївської області.
  40. Кицюк Вікторію Сергіївну, на посаду судді Солом`янського районного суду міста Києва.
  41. Кльопова Ігоря Геннадійовича, на посаду судді господарського суду Полтавської області.
  42. Коваленко Олександра Миколайовича, на посаду судді Сквирського районного суду Київської області.
  43. Коваль Оксану Андріївну, на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва.
  44. Ковбеля Максима Миколайовича, на посаду судді Васильківського міськрайонного суду Київської області.
  45. Коломійцеву Віру Іванівну, на посаду судді Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області;
  46. Кончину Ольгу Іванівну, на посаду судді Соснівського районного суду міста Черкаси.
  47. Корбута Володимира Володимировича, на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.
  48. Король Мар'яну Романівну, на посаду судді господарського суду Львівської області.
  49. Костя Віталія Володимировича, на посаду судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області.
  50. Кузнецова Романа Олександровича, на посаду судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  51. Леміщенко Ольгу Олегівну, на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області.
  52. Лисенко Тетяну Юріївну, на посаду судді Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області.
  53. Ломаку Вікторію Сергіївну, на посаду судді господарського суду міста Києва.
  54. Луковкіну Уляну Юріївну, на посаду судді Тлумацького районного суду Івано-Франківської області
  55. Мазура Юрія Юрійовича, на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;
  56. Маковійчук Юлію Василівну, на посаду судді Глибоцького районного суду Чернівецької області.
  57. Максименко Лілію Яковлівну, на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
  58. Малих Оксану Володимирівну, на посаду судді Миколаївського окружного адміністративного суду.
  59. Маслак Віту Петрівну, на посаду судді Корольовського районного суду міста Житомира.
  60. Маслова Віктора Васильовича, на посаду судді Тростянецького районного суду Сумської області.
  61. Морозова Вадима Вікторовича, на посаду судді Черкаського районного суду Черкаської області.
  62. Мостепаненко Юлію Іванівну, на посаду судді господарського суду Одеської області.
  63. Музику Максима Васильовича, на посаду судді господарського суду Хмельницької області.
  64. Науменка Артура Олеговича, на посаду судді господарського суду Запорізької області.
  65. Нельгу Діну Вячеславівну, на посаду судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області.
  66. Озерянську Світлану Іванівну, на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду.
  67. Онушканича Володимира Васильовича, на посаду судді Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області.
  68. Орчелота Артема Володимировича, на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області.
  69. Пацка Дмитра Васильовича, на посаду судді Гощанського районного суду Рівненської області.
  70. Полякову Людмилу Володимирівну, на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва.
  71. Проскурняка Сергія Пантелеймоновича, на посаду судді Путильського районного суду Чернівецької області.
  72. Пухальського Сергія Валерійовича, на посаду судді Скадовського районного суду Херсонської області.
  73. Реку Анну Сергіївну, на посаду судді Сватівського районного суду Луганської області.
  74. Рудюк Олену Юріївну, на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва.
  75. Савкову Інну Миколаївну, на посаду судді Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області.
  76. Сайко Ольгу Олексіївну, на посаду судді Пирятинського районного суду Полтавської області.
  77. Саландяк Ольгу Ярославівну, на посаду судді Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області.
  78. Сидорак Галину Богданівну, на посаду судді Підволочиського районного суду Тернопільської області.
  79. Сидоренко Інну Олександрівну, на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області.
  80. Сирбул Оксану Федорівну, на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва.
  81. Скаковську Ірину Володимирівну, на посаду судді Томашпільського районного суду Вінницької області.
  82. Старовойтову Світлану Миколаївну, на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва.
  83. Стручкову (Гагут) Лілію Іванівну, на посаду судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області.
  84. Стукаленко Катерину Іллівну, на посаду судді господарського суду Донецької області.
  85. Токарєва Артема Геннадійовича, на посаду судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.
  86. Трояновську Тетяну Михайлівну, на посаду судді Нововодолазького районного суду Харківської області.
  87. Фролову Людмилу Давидівну, на посаду судді Галицького районного суду міста Львова.
  88. Хацько Наталю Олександрівну, на посаду судді Селидівського міського суду Донецької області.
  89. Хрущ Вікторію Леонідівну, на посаду судді Тернопільського окружного адміністративного суду.
  90. Хуторну Інну Юріївну, на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.
  91. Чалого Андрія Васильовича, на посаду судді Новопсковського районного суду Луганської області.
  92. Чернову Олену Вікторівну, на посаду судді Золочівського районного суду Харківської області.
  93. Чирку Станіслава Станіславовича, на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області.
  94. Шабас Ольгу Сергіївну, на посаду судді Золочівського районного суду Харківської області.
  95. Шульгу Ксенію Миколаївну, на посаду судді Скадовського районного суду Херсонської області.

Стосовно трьох суддів Комісією оголошено перерву в засіданні до 11 травня 2018 року:

  1. Белоконної Інни Вікторівни, судді Оболонського районного суду міста Києва.
  2. Марфіної Наталії В'ячеславівни, судді Дніпровського районного суду міста Києва.
  3. Саадулаєва Анзора Ібрагімовича, судді Шевченківського районного суду міста Києва. 
 
За повідомленням прес-служби ВККСУ