Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд повернув провадження стосовно «командира угрупування «Сомалі» на прізвисько «Гіві» до прокуратури

05 квітня 2018, 17:56

5 квітня 2018 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області повернув провадження відносно Толстих М.С. (відомого як «командир угрупування «Сомалі» на прізвисько «Гіві») прокурору, бо в розпорядження суду надано повідомлення СБУ про те, що обвинувачений Толстих М. був убитий невідомими в своєму робочому кабінеті, однак офіційно цю інформацію не підтвердило. Аналогічна інформація надавалась ЗМІ.

В судове засідання на 05 квітня 2018 року офіційного підтвердження смерті прокурором не надано.

За таких обставини суд не може закрити провадження у зв’язку зі смертю через відсутність офіційного підтвердження смерті обвинуваченого, але й не може продовжувати розгляд провадження відносно Толстих М.С., який за даними обвинувачення нібито проживає в м. Донецьку. Це свідчить про невідповідність даних обвинувального акту вимогам КПК України.

Крім того, в матеріалах провадження відсутні будь-які дані про оголошення Толстих М.С. в міжнародний або міждержавний розшук, що давало б можливість розглядати справу за відсутності обвинуваченого, як того вимагає КПК України.

Прокурор висловив невдоволення та повідомив про оскарження рішення суду, вважав можливим розглядати справи відносно особи, щодо якої є відомості про смерть. 

 

За повідомленням прес-служби суду