Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Тренінг для керівників апарату суду

23 травня 2009, 17:00

Тренінг для керівників апарату суду

 

20 – 22 травня 2009 року в рамках проекту «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби» спільно з Державною судовою адміністрацією та Академією суддів України в місті Одеса проведено тренінг для керівників апарату суду. Тренінг проведено на тему: «Ефективна комунікація».

Відповідний захід є частиною програми запланованих на 2009-2010 роки навчальних заходів для трьох цільових груп: голови судів, керівники апарату суду та помічники суддів. Для заходів було обрано чотири пілотних регіони України: м. Київ та Київська область, м. Харків та Харківська область, м. Одеса і Одеська область, м. Львів та Львівська область.

«Ефективна комунікація» - тема першого модуля для Керівників апарату судів, що були визначені пріоритетною категорією слухачів через недавнє запровадження цієї посади та широкий спектр повноважень та обов’язків.

Для тренінгу було визначено 6 тематичних модулів: основи успішної комунікації; техніка комунікації; комунікація з підлеглими; партнерське спілкування з колегами та громадянами; комунікація з керівником; комунікаційна взаємодія у складних ситуаціях.

В роботі тренінгу взяли участь керівники апарату 16 місцевих і районних судів загальної юрисдикції м. Одеси та Одеської області, включаючи визначений модельним Українсько-канадським проектом судової співпраці Малиновській районний суд міста Одеси.

Учасниками тренінгу було відзначено користь та важливість отриманих знань та навичок під час навчання, а також готовність та бажання взяти участь в наступному модулі, проведення котрого заплановано на вересень 2009 року.

 

Довідково:

Проект розпочав діяльність у липні 2008 року та триватиме до грудня 2010 року. Виконавцем проекту є Консорціум на чолі із WYG international. Бенефіціарами проекту є Верховний суд України та Міністерство юстиції України. Реципієнтами – Державна судова адміністрація України, Академія суддів України та Державна виконавча служба України.

Проект має на меті сприяти вдосконаленню діяльності органів судівництва. Зокрема, проект спрямований на вдосконалення діяльності Голів судів в сфері управління судами та персоналом, підвищення прозорості функціонування судової системи, удосконалення діяльності судів шляхом зменшення навантаження, забезпечення проведення навчальних тренінгів для Голів та працівників апаратів судів, удосконалення системи підвищення кваліфікації суддівських кадрів.

Проект реалізовуватиметься через навчання Голів судів, керівників апаратів судів, помічників суддів, загальних судів першої інстанції, загальним числом 136 судів, оскільки саме суди такої юрисдикції складають найбільшу частину судової системи, мають найбільший обсяг роботи та розглядають справи в усіх областях права. Для проведення навчання обрано чотири регіони України, де відбуватимуться пілотні проекти, зокрема, це Київська, Харківська, Львівська та Одеська області.