Задати питання

З 17 по 31 жовтня 2017 року Господарський суд Дніпропетровської області проводить анкетне опитування відвідувачів суду та учасників судових процесів

13 жовтня 2017, 12:10

Шановні пані та панове!

Господарський суд Дніпропетровської області пропонує Вам взяти участь в анонімному опитуванні щодо задоволеності якості функціонування суду, яке відбудеться з 17 по 31 жовтня 2017 року.

 

Опитування проводиться з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються судом.

 

Під час опитування респондентам буде запропоновано заповнити анкети та оцінити діяльність Господарського суду Дніпропетровської області за наступними критеріями:

  1. Зручність та комфортність перебування в суді.
  2. Своєчасність судового розгляду.
  3. Дотримання процедури та строків розгляду справ.
  4. Повнота, якість та доступність інформації для відвідувачів суду.
  5. Етична поведінка суддів та працівників апарату суду.

Отримана інформація буде використовуватися Господарським судом Дніпропетровської області з метою розробки ефективних кроків щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня довіри громадськості до судів.

 

З питань отримання бланку анкети необхідно звертатись до канцелярії суду (1 поверх) і відділу забезпечення роботи керівництва суду та зв’язків зі ЗМІ на 2-му поверсі каб. 3-206.

 

Крім цього, бланк анкети розміщено на офіційному веб-сайті Господарського суду Дніпропетровської області за адресою

Даний ресурс дозволяє заповнити анкету в електронному вигляді і надіслати її на електронну адресу прес-секретаря суду n.kuchugurna@dp.arbitr.gov.ua

 

Ваша думка є важливою для нас!

Джерело

За повідомленням прес-служби суду