Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційним судом Чернівецької області засуджено осіб, які шантажували директора великого сільськогосподарського підприємства

11 вересня 2017, 10:36

 Апеляційний суд Чернівецької області розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження відносно двох чоловіків 41 та 48 років, які обвинувачені за ч. 2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 186 ККУ (грабіж, поєднаний з насильством).

  Встановлено, що чоловіки, діючи за попередньою змовою та переслідуючи корисливу мету, направлену на незаконне заволодіння чужим майном, напали на директора великого сільськогосподарського підприємства. Зловмисники, прибувши на територію даного підприємства, яке знаходиться у Кіцманському районі Чернівецької області, із наперед вигаданою історією про те, що їх найняли для вчинення вбивства потерпілого, продемонстрували йому відповідний спецодяг чорного кольору, маски на обличчя, лопату та інше спорядження, якими нібито мали його вбити. Натомість, за інформацію про замовника та невиконання злочину – вимагали кошти  у сумі 60 тис. гривень. Щиро повіривши, що наміри злочинців реальні, потерпілий  видав їм кошти на суму близько 20 тис. грн., і лише згодом зрозумівши, що його таким способом просто обманули, чоловік звернувся до працівників правоохоронних органів.

  При призначенні покарання за вчинене, колегія суддів апеляційного суду Чернівецької області  врахувала тяжкість вчиненого злочину та дані про осіб, що раніше неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності, призначили їм покарання, за ч. 2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 186 ККУ (грабіж, поєднаний з насильством), у виді значного строку позбавлення волі.

Джерело 

За повідомленням прес-служби суду