Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відбувся перший Молитовний сніданок прифронтових територій

22 червня 2026, 15:57

На Дніпропетровщині відбувся перший Молитовний сніданок прифронтових територій, який об’єднав представників десяти регіонів України, що сьогодні перебувають на передовій боротьби за свободу та незалежність держави.

У події взяла участь суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, членкиня Ради суддів України Наталія Боженко.

Молитовний сніданок став майданчиком для єднання людей, які щоденно працюють заради зміцнення держави, допомоги Збройним Силам України та підтримки громадян у складний для країни час.

«Це перший Молитовний сніданок у Дніпрі, організований у період повномасштабної війни. Сьогодні українське суспільство об’єднане спільною метою — захистом держави та наближенням справедливого миру. Ми бачимо величезну силу громадянської солідарності, підтримку міжнародних партнерів, самовідданість наших військових і волонтерів. Водночас духовна єдність і спільна молитва залишаються важливими джерелами внутрішньої сили, які допомагають вистояти та зберігати віру в майбутнє України», — зазначила Наталія Боженко.

Суддя також наголосила, що Національний молитовний сніданок в Україні проходить під патронатом Президента України та вже став важливою традицією, яка сприяє консолідації суспільства навколо спільних цінностей і відповідальності за майбутнє держави.

Проведення першого Молитовного сніданку прифронтових територій стало символом єдності, взаємної підтримки та незламності українського суспільства в умовах воєнних випробувань.