Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Запроваджується пілотний проект з обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу

07 вересня 2012, 12:37

Державною судовою адміністрацією України запроваджується пілотний проект з обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу. Пілотний проект розроблено на виконання рішення Ради суддів України від 29 лютого 2008 року № 38 щодо створення Єдиної судової інформаційної системи.

Для його реалізації підготовлено і затверджено тимчасовий регламент обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу.

Регламент визначає порядок подання учасниками судового процесу до суду документів в електронному вигляді, а також надсилання таким учасникам процесуальних документів в електронному вигляді, паралельно з документами у паперовому вигляді відповідно до процесуального законодавства.

Реалізація вказаного пілотного проекту розпочинається з 15 жовтня 2012 року у Святошинському районному суді міста Києва та апеляційному суді Дніпропетровської області і з 26 листопада 2012 року у господарському суді Вінницької області, Севастопольському апеляційному господарському суді, Харківському окружному адміністративному суді, Харківському адміністративному апеляційному суді.