Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Київський апеляційний суд застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави відносно депутата Херсонщини, підозрюваного у пособництві окупаційній адміністрації рф

28 березня 2025, 09:50

26 березня 2025 року колегія суддів Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги прокурора та захисника підозрюваного С. на ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 06 березня 2025 року, якою обрано підозрюваному С. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із визначенням застави у розмірі 908 400 гривень.

За результатами апеляційного розгляду апеляційну скаргу прокурора задоволено. Ухвалу слідчого судді скасовано та застосовано до підозрюваного С. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 03 травня 2025 року включно без визначення застави. Апеляційну скаргу захисника підозрюваного С. залишено без задоволення.

Нагадаємо, громадянин С. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 111-2 Кримінального кодексу України.

Відповідно до статті 62 Конституції України та статті 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.