Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Підозрюваного у пособництві державі-агресору шляхом реєстрації за законодавством рф підконтрольних йому товариств, отримання відповідних ліцензій на надання послуг зв`язку залишено під вартою

03 квітня 2024, 14:35

1 квітня 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 22 лютого 2024 року, якою задоволено клопотання слідчого Головного слідчого управління Служби безпеки України та застосовано до підозрюваного Н. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 19 квітня 2024 року включно.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 22 лютого 2024 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення. 

Нагадаємо, громадянин Н. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 111-2 Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень статті 62 Конституції України та статті 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Київський апеляційний суд