Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В Івано-Франківську відбулась зустріч суддів із судовими волонтерами

28 листопада 2023, 08:32

27 листопада 2023 року в Івано-Франківському апеляційному суді спільно з Івано-Франківським міським судом відбулась зустріч із судовими волонтерами - студентами-правниками Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Зустріч відбулась в рамках реалізації проєкту "Служба волонтерів у судах" за менторської підтримки експертів Проєкту EU "Право-Justice" у новій фазі Ініціативи "Модельні суди".

Майбутні юристи спілкувались із головами Івано-Франківського апеляційного та Івано-Франківського міського судів - Богданом Гриновецьким та Наталією Деркач.

Під час зустрічі голови судів тривалий час відповідали на запитання студентів, які розпитували про роботу судів та цікавились потенційним працевлаштуванням. Судді ж, у свою чергу, поінформували про можливості та набуття досвіду для тих майбутніх юристів, які в подальшому вирішать працювати в суді.

На зустрічі також були присутні керівниця апарату Івано-Франківського апеляційного суду Оксана Розвадовська та керівник апарату Івано-Франківського міського суду Володимир Оліяр.

Оксана Розвадовська зазначила, що судові волонтери вже більше місяця працюють в судах. Реалізація ініціативи "Служба волонтерів у судах" створює атмосферу клієнтоорієнтованого суду, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у суді, а для вразливих груп населення – полегшує їх доступ до правосуддя.  

«Ви як судові волонтери пройшли "бойове хрещення". В цій залі знаходяться дійсно мотивовані і зацікавлені люди", - зазначила у своєму зверненні до студентів керівниця апарату.

Під час заходу студентам-правникам вручили футболки та беджі "Твоя допомога у суді" від Проєкту ЄС "Право-Justice".