Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Черкаський апеляційний суд на 12 років залишив під вартою громадянина, обвинуваченого у державній зраді

01 грудня 2022, 08:25

30 листопада 2022 року Черкаським апеляційним судом у режимі відеоконференції було розглянуто апеляційну скаргу захисника обвинуваченого у державній зраді на вирок Уманського міськрайонного суду Черкаської області.

Так, суд першої інстанції визнав винуватим обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років без конфіскації майна.

Тим часом, захисник обвинуваченого, не погоджуючись з вироком суду, подав апеляційну скаргу, де просив застосувати до свого підзахисного ст. 69 Кримінального кодексу України та призначити більш м'яке покарання, ніж передбачено законом. Ідеться про 5 років позбавленння волі. Свої доводи мотивув зокрема тим, що обвинувачений повністю визнав свою вину та щиро розкаявся у скоєному.

Заслухавши пояснення учасників судового засідання та доводи апеляційної скарги, перевіривши матеріали справи колегія Черкаського апеляційного суду залишила без змін вирок Уманського міськрайонного суду Черкаської області.

Черкаський апеляційний суд